Korduma kippuvad küsimused:

Kuidas Go&Wax veevaba autopuhastus toode toimib?

Go&Wax toote põhimõte on väga lihtne, kuid piisavalt tark, et tagada kvaliteetne ning ohutu tulemus. Aine pritsitakse sõiduki kerele, mis kapseldab mustuse ning tekitab mustuse ja kere vahele kaitsekihi, mille saab ohutult korjata spetsiaalse ja pehme mikrokiud lapiga.

Kas Go&Wax toode on ikka sõiduki kerele ohutu?

Tegemist on kõige levinuma küsimusega ning usun, et igaüks kes on Go&Wax tootega tutvunud küsib endalt sama küsimust. Vastuseks oleks siis, et Go&Wax on täiesti ohutu, kui järgida ilusti kasutusjuhendit. Tänu Go&Wax toote koostisele kapseldab aine mustuse ning tekitab kere ja mustuse vahele kaitsekihi, mille saab ohutult korjata spetsiaalse lapiga. Kindlasti on oluline, kuidas korrektselt vahendit kasutada. Kindlasti ei tohiks nühkida lapiga sõiduki kere vaid ühes suunas liikudes korjata mustust. Lapp on piisavalt suur, et puhastada sõiduki iga kere detail uue puhta küljega. Puhastasime täiesti uut sõidukit, mis oli teedel liikunud kõigest 7 päeva ning kerele ei tekkinud mitte ainsatki kriimu.

Mida teha lappidega pärast auto puhastamist?

Kindlasti ärge visake lappe ära, sest neid saab uuesti kasutada pärast lappide puhastamist pesumasinas või käsitsi. Kui aine otsas siis võite alati osta ainult soodsa täitepudeli, sest lapid on juba olemas.

Kas Go&Wax tootega võib puhastada ka väga mudast ja porist sõidukit?

Idee poolest saaks, sest mustus tuleb sõiduki kerelt lahti ühtemoodi. Vahe on selles, et tulemus oleks ohutu ja kvaliteetne kulub rohkem ainet ning kindlasti peaks olema suuremaid puhastus lappe 2 tükki. Kuna mudane sõiduk on väga paksu porikihiga siis tuleb väga hoolikalt lappe kasutada, et mitte kahjustada kere. Soovitaksin sellise sõiduki eelnevalt survepesuriga puhtaks lopudada ning seejärel võib kohe märja sõiduki peal kasutada Go&Wax toodet.

Mida teha kui päikese käes Go&Wax toodet kasutada jäävad peale õrnad vahatriibud?

Kui väljas on ilus ja soe päikesepaisteline ilm ning sõiduki kere on kuum siis võib tõesti juhtuda, et pärast suurema lapiga mustuse korjamist võivad sõiduki kerele jääda õrnad vahatriibud, mida on esmapilgul väiksema lapiga raske eemaldada.  Lihtne viis neid eemaldada on kui hakkate väiksema lapiga kuivatama siis pritsige väiksemale lapile ka natuke ainet peale. Seejärel jääb tulemus väga kena ning vahatriibud tulevad lihtsalt ära.

Millistele materjalidele võib Go&Wax toodet kanda?

Kuna Go&Wax ei sisalda ei inimesele ega loodusele kahjulikke kemikaale siis võib teda kanda ükskõik millise värvitüübiga sõidukitele. Ühtlasi ka velgedele ning klaaspindadele.

Kas Go&Wax toode puhastab ka pigi ja putukaplekke?

Kui pigi ja putukaplekid ei ole sõiduki kere külge veel väga tugevalt imbunud siis saab Go&Wax tootega puhtaks küll. Kui aga, pigi ja putukaplekid on kaua kere küljes olnud siis ei pruugi neid  ära saada. Sellistel puhkudel võib kasutada ka väga edukalt pigi eemaldajat koos Go&Wax tootega.

Kuidas Go&Wax loodust säästab?

Go&Wax on täielikult veevaba autopuhastus ja vahatamisvahend, mis ei sisalda ühtegi inimesele ega loodusele kahjuliku kemikaali.  Tänu oma koostisele saab sõidukit pesta nii, et ei peaks kasutama vett. Veega pesu korral kasutatakse keskmiselt ühe sõiduki pesuks 50-70L vett. Kui näiteks 1 million autoomanikku kasutaksid Go&Wax toodet säästaksime 50-70 million liitrit vett ühe pesu korral. Ühtlasi ei uhuta pinnasesse ka ohtlikke kemikaale, mida tavapesu korral tehakse.

Kaua kestab Go&Wax toote vaha?

Vaha kestab keskmiselt 7-14 päeva sõiduki kerel.